Menu
Your Cart

Mr. Freeze Likit

Mr. Freeze Likit

Mr Freeze E-Likit, Rancho Cucamonga California'da yerleşik bir premium likit şirketidir. Endüstride gelişen Mr Freeze başlangıçta 60ml elikit şişelerde piyasaya sürüldü, ancak yeni olarak 100ml Chubby Unicorn şişelerine yükseltildi. Bay Freeze E-Likit koleksiyonları aşağıdaki tatlar içerir: Çilek limonata, Karpuz Menthol, Çilek Karpuz Menthol, Çilek Limonata Menthol, Şeftali Menthol ve Saf Buz. Yaz meyvelerini serinletici soğutma mentolüne karıştırmak, bu tat tomurcuklarını ve isteklerini tatmin eder. Uygun bir fiyat için bugün tüm hattı alın!

Brand: Mr. Freeze Model: Freeze Apple Frost
Mr Freeze Apple Frost 100mlTadım testi:Mr. Feeze tarafından hazırlanan Apple Frost 100ml E-Likit , serinletici bir mentol patlamasıyla bitmiş sulu, keskin yeşil elmanın taze bir karışımıdır. Paket İçeriği:1 x 100ml tombul goril şişesi Yeşil elma,MentholVG / PG: 70/30Lezzet Profili: Yeşil e..
200,00TL
Brand: Mr. Freeze Model: Strawberry Banana
Mr Freeze Strawberry Banana 100MLOrada birçok klasik meyveli kombinasyon var. Ancak, gerçekten geri kalanlar arasında duruyor. Çilek ve muz gerçekten bir dizi lezzet sunuyor. Ve şimdi, Mr Freeze E Liquid 100ml ile Çilek Muz Donunu vapurlarken buzlu bir banyoya daldırabilirsiniz.Tüm duyularınızı uyan..
200,00TL
Brand: Mr. Freeze Model: Peach Frost
Mr. Freeze Peach Frost Likit 100mlBirkaç meyve sulu, taze şeftali gibi yere çarptı . Şeftali Donu by Mr. Freeze E Liquid 100ml nane öpüşen şeftali aromasıyla patlayan premium bir e likit.Nefes alıp verme, tat alma tomurcuklarına çarpma sonucu vuran bir şeftali şeftali patlaması yaratır. Sulu olması,..
200,00TL
Brand: Mr. Freeze Model: Strawberry Lemonade
Mr. Freeze Strawberry Lemonade 100MLNefes alırken, o sulu çilek tatlı boğaza anında çarpar. Daha sonra, limonata tatlılığı devralmadan önce bir tart tart limonu damakta yıkar. Nefes verirken, serin bir mentol patlaması lezzetli bir çekim deneyiminin mükemmel sonu.Biraz meyveli bir şey isteyen bir me..
200,00TL
Brand: Mr. Freeze Model: Freeze Strawberry
Mr. Freeze Strawberry Watermelon 100MLMr. Freeze E Likit 100ml tarafından hazırlanan Çilek Karpuz Donu, olağanüstü tatmin edici iki meyveyi markanın imza menthol iyiliği ile sevgiyle harmanlamıştır . Ne kadar sıcak olursa olsun sizi soğutacak bir şeye ihtiyacınız varsa, bu sizin için bir muhteşem bi..
200,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Vaporesso Likit Salt Likit Elektronik Sigara