Menu
Your Cart

Voopoo Coil

Voopoo Coil

Tüm Voopoo Elektronik Sigara Ve Coil çeşitleriniz vaporessoturkey.com ayrıcalığı ile kapıda ödeme ile teslimat.

Brand: Voopoo Model: 12693
VOOPOO PNP VINCI X COİL   Ürün tanıtımı VOOPOO PNP Coil, VOOPOO Vinci x ve vinci serisi ürünler , VOOPOO Navi , DRAG BABY Üçlü Kiti ve VOOPOO Find S Trio kiti için tasarlanmıştır. Farklı çekim ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayacak 0.3ohm PnP-VM1, 0.45ohm PnP-M1, ..
160,00TL
Brand: Voopoo Model: VINCI X KARTUŞ
VOOPOO VINCI X KARTUŞÜrün tanıtımı VOOPOO VINCI Yedek Pod Kartuşu  olmadan boş bir pod yerleşik coiller için tasarlanmış VOOPOO VINCI Mod Pod VW Kit ve  VINCI R Mod Pod Kit  5.5 mi / 2ml büyük e-likit kapasitesine sahip. Direnç, farklı gereksiniminizi karşı..
130,00TL
Brand: Voopoo Model: PnP Pod Atomizer
VOOPOO PnP Pod AtomizerÜrün tanıtımıVOOPOO'dan en son VOOPOO PnP Pod Tankını  tanıttığımıza sevindim  . VOOPOO PnP Pod Tankı, Pod ve Mod'da ortak olan yeni bir atomizer konseptidir. Ve VOOPOO PnP Pod Tankı, isteğe bağlı olarak Standart sürüm 4.5ml . Ek ol..
160,00TL
Brand: Voopoo Model: VOOPOO VINCI RBA
VOOPOO VINCI RBAVoopoo Vinci PnP-RBA, çeşitli buhar deneyimi için PnP-RBA Prebuilt 0.6ohm. VOOPOO VINCI Mod Pod Kiti 40W, VOOPOO VINCI X Mod Pod Kiti 70W ve VOOPOO VINCI R Mod Pod Kiti için özel olarak tasarlanmıştır. MTL / Half-DL buharı destekler ve DIY tipi bir coildir. PnP-RBA, kendi başınıza bi..
110,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Vaporesso Likit Salt Likit Elektronik Sigara